לירון שבס
HappyLI ביריד

הסיפור שלי

שמי לירון ואני אמנית רב תחומית. רוב חיי יצרתי בחומרים שונים (עץ, גבס, בד ועוד) מוצרים לבית, לילדים ולעצמי (גופי תאורה, בגדים וצעצועים, תכשיטים ועוד). את מרבית היצירה שלי תיעדתי בבלוג ”הבלוג של דודה לירון“ - http://dodaliron.blogspot.com/

בשנת 2016 עזבתי את עולם ההיטק בו עבדתי כ-11 שנים והחלטתי להתפרנס ממה שאני הכי אוהבת: יצירה ואומנות. פתחתי מותג למוצרי התפתחות לתינוקות ופעוטות וקראתי לו HappyLI. למדתי את שלבי ההתפתחות של תינוקות ופעוטות עד גיל 4 ופיתחתי מוצרים שיתאימו לשלב ההתפתחותי אותו חקרתי. יצרתי עולם של דמויות (לכל דמות שם וגם תעודת זהות כחולה כמו של גדולים). את הדמויות אני תופרת על מוצרים שונים שמתאימים לגילאים שונים כך שיהיה קל לבנות סטים למשפחה שיש בה ילדים בגילאים שונים (לדוגמא: שמיכה לתינוק ובובה לאחות הגדולה).

ב2019 החלטתי לשלב עוד אהבה שלי: הדרכה והעברת ידע, ופתחתי מגוון סדנאות make&take לגדולים ולקטנים. בסדנאות שלי מגיעים ויוצרים בחומרים שונים. הסדנאות מתאימות למשפחה (מגדולים ועד קטנים), לצוותים, לחברות ולאירועים כמו ימי הולדת, מסיבת רווקות או סתם יום של חופש. אני אוהבת לראות את התהליך שעובר אדם שמגיע לסדנא - מחשש וחוסר בטחון למוצר מוגמר יפה ומעוצב, ומלא ידע, כלים וטכניקות שיילכו איתו הלאה ליצירות הבאות.

החלום שלי הוא להשתלב בתערוכות אומנות, לעצב לבתי מלון או מסעדות, ולקבל הזמנות גם מאנשים פרטיים שרוצים גוף תאורה מקורי במיוחד, רהיט שעבר שיפוץ או יצירת אומנות לקיר. הסגנון שלי הוא מודרני פופ-ארטי ואני אוהבת במיוחד לקחת חפצים שהיו בדרכם לאשפה ולתת להם חיים חדשים ומחודשים (מחדוש).

את כל התחומים איגדתי באתר זה בו תוכלו לראות את המוצרים והסדנאות. במידה ותרצו להנות מאמנויות אחרות אשמח אם תצרו עימי קשר דרך העמוד הזה או בטלפון 052-3576475
Liron Shebs

שמיכות תינוק
שמיכי תגיות
צלמות הבית שלי הן: אנה דולקין, מוניקה פיץ ודליה ברודבקר

x

#{title}

#{text}

#{price}