אודות HappyLI

אני לירון שבס, המעצבת שמאחורי HappyLI- מוצרי טקסטיל לילדים ותינוקת, שמעלים חיוך על השפתיים ושמחה בלב.
 
רוב חיי הבוגרים עסקתי במקצוע אותו למדתי: הנדסת מחשבים. ישבתי במשרד אינסוף שעות מול המחשב ובניתי עולמות עבור אנשים אחרים.
אבל בליבי תמיד חלמתי על יצירה בכלל ותפירה בפרט. היצירה והתפירה היו תמיד בגדר תחביב, אבל כשהחלטתי לעזוב את עולם ההייטק היה לי ברור שהם יהיו הבסיס לעסק שלי. מכיוון שאני כל כך אוהבת צבעים, ומכיוון שיש לי טעם "ילדותי" החלטתי לתפור מוצרים לילדים ותינוקות.

HappyLI מתמקד בילדים ותינוקות, תוך דגש על עיצוב מקורי, מחוייך, מעוצב, איכותי ופקרטי. כל הדמויות ב HappyLI הן פרי דמיוני.
חשוב לי שהמוצרים יהיו איכותיים וכביסים ושיחזיקו מעמד לאורך שנים.
 
הדמויות שלי תמיד נולדות כבובות ואחרי זה נתפרות גם על שמיכות, כריות ועוד.
כל המוצרים נתפרים בעבודת יד בסטודיו הביתי שלי תוך שימת דגש על האיכות.
חלק גדול מהמוצרים הם מוצרים התפתחותיים המאפשרים לילד לשפר מוטוריקה עדינה בדרך של משחק. בין המוצרים האלו תוכלו למצוא בובות שיש להן רוכסן במקום פה, בובות עם מוצץ שניתן להוציא ולהכניס, בובות שניתן להלביש וכיוצא בזה.
מוצרים אחרים נועדו להנעים את זמנם של תינוקות ברכות מחבקת, בין המוצרים האלו תוכלו למצוא שמיכות, שמיכי ובובות חיבוק.
כמעט לכל המוצרים ניתן למצוא מוצר משלים ובכך לבנות מארז שיכול לשמש כמתנה לילדים בגילאים שונים. לדוגמא, ניתן לשלב שמיכת תינוק עם בובה ובכך לתת מענה למשפחה עם ילד בוגר ותינוק שנולד.
 
העיצובים של HappyLI מתאימים לכל מי שרוצה לתת מתנה מיוחדת ומרגשת לילדים ולתינוקות שבחייו

♡ אני כאן תמיד לשאלות ובקשות מיוחדות ♡
 לירון
Liron Shebs
המוצרים המוצעים בחנות נתפרו באהבה ותשומת לב לפרטים אחד אחד. כולם עברו תחת ידי ועיני הקפדניות והם מהאיכות הטובה ביותר. בעת קניה באתר תוכלי להיות סמוכה ובטוחה שאת רוכשת מוצר מקורי, איכותי, מעוצב וייחודי. בכל בעיה, התלבטות או שאלה את מוזמנת לפנות אלי להתייעצות דרך טופס "צור קשר" שבאתר זה. אשמח לענות, ליעץ ולהתלבט ביחד איתך. את המוצרים שלי אני תופרת בעצמי בסטודיו שלי שבראש העין, אני מזמינה אותך באהבה לבקר בו. תוכלי לתאם ביקור דרך טופס "צור קשר" שבאתר.
מכיוון שכל המוצרים נתפרים על ידי, תוכלי לבקש ממני התאמות קטנות כמו שינויי צבע, או הוספת שם (או כיתוב אחר). חלק משירותי ההתאמה הם בתשלום נוסף. אם תרצי התאמה כזו תוכלי ליצור איתי קשר דרך טופס "צור קשר" שבאתר זה.
לחלק גדול מהבובות שבאתר יש גם "תעודת זהות" ממש כמו שיש לנו הגדולים. באם יש לבובה שרכשת "תעודת זהות" הרי שתקבלי אותה ביחד עם הבובה. כמו כן כל מי שרוכשת באתר תוכל לקבל לפי בקשתה כרטיס ברכה מעוצב בחינם ולצרפו למוצר כמתנה.
המוצרים נארזים באריזה אסטטית ומפתה ומשמשים מתנה נהדרת לילדים שאת הכי אוהבת.
x

#{title}

#{text}

#{price}