סדנה לאמהות בחופשת לידה - תעודת לידה

TLMKGE1ZAV
 • 170.00
 • אפשרויות:
  כמה משתתפים
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  1. אספקת המוצרים תיעשה ע"י חברת שילוח עצמאית ו/או דואר רשום ו/או אמצעי שילוח אחר. אספקת המוצרים תיעשה תוך תקופה שתיקבע על ידי HappyLI בעת ההזמנה ואלו יחולו ממועד אישור HappyLI לביצוע ההזמנה. מובהר כי זמני האספקה הינם זמנים משוערים, יתכנו שינויים בזמני האספקה. HappyLI אינה מתחייבת בשום צורה לזמני אספקה וכל עיכוב שחל שאינו בשליטתה אינו מחייב אותה.
  2. אספקת המוצרים כרוכה בתשלום ובאישור ההזמנה על ידי HappyLI אלא אם צוין אחרת בעת תהליך ההזמנה והתשלום. במידה וההזמנה לא תאושר מכל סיבה שהיא והלקוח שילם בעבורה, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 30 ימים מיום ההודעה על אי אישור ההזמנה.
  3. עלות המשלוח תלויה בסוג המשלוח שבחר הלקוח. תעריפי המשלוח יצוינו בעת התשלום. באם בחר הלקוח משלוח לנקודות איסוף, יישלח אליו URL המציג את נקודות האיסוף הקיימות לבחירתו. המשלוח יישלח לנקודה שיבחר הלקוח.
  4. מוצהר על ידי המזמין כי ידוע לו ששירות המשלוחים בעבור מוצרים הנמכרים באתר HappyLI הינו שירות חיצוני, על כן במידה והמוצר לא סופק על פי זמני האספקה המפורטים באתר, על הלקוח לידע את העסק באופן מידי על מנת שיוכל לערוך בירור בעניין. במקרה כזה, אין HappyLI חייבת בכל חיוב בגין איחור באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  1. הודעה בדבר ביטול הרכישה מכל סיבה שהיא ע"י הלקוח תהיה בהתאם להוראות פרק ג' לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ובכפוף לכל דין.
  2. ביטול הרכישה יעשה מיום ביצוע הרכישה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר. בכל בקשה לביטול הרכישה לאחר שהמוצר כבר נשלח כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר לחברה על חשבונו ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית, אינו ניזוק ואינו פגום בצורה כלשהי.
  3. ביטול עסקת רכישה זו כפופה להוראות סעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 (פרק עסקת מכר מרחוק) ובעת הביטול ישלם הלקוח דמי ביטול בגין כל מוצר שהוזמן בגובה 100 ₪ או 5%, לפי הנמוך.
  4. בעת ביטול רכישה ובמידה ו- HappyLI ביצעה הזמנה לשליחות עבור המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח בעבור השליחות שהוזמנה לא יוחזר.
  5. מוצהר ומוסכם בין הצדדים כי במידה והלקוח מחזיר את המוצר באמצעות שליחות חיצונית ו/או גורם אחר ואינו מחזיר את המוצר בעצמו, הוא מעניק ל-HappyLI את שיקול הדעת הבלעדי להכריע האם המוצר ניזוק ואם לאו.
  6. באם נפל פגם במוצר שהוחזר בעת הגעתו חזרה ל-HappyLI, הרי שהלקוח מקבל את קביעת HappyLI לעניין זה ובמידה וישנו פגם, כספו של הלקוח לא יוחזר.
  7. ביטול הרכישה יתבצע באמצעות משלוח דואר לכתובת הדואר האלקטרוני של HappyLI.
כשעידו שלי היה תינוק לא הבנתי כמה מהר הוא יגדל, כשעדי נולדה כבר הייתי חכמה וידעתי שכדאי להנציח את הגיל המתוק הזה שחולף מהר.
הסדנא מיועדת לאמהות בחופשת לידה ולתינוקות שלהן.
בסדנא זו תעצב כל אחת קנווס לפי טעמה האישי ועליו נטביע את רגלי\ידי התינוק. ניתן לעצב את הקנווס בכל צבע שתרצי, להוסיף כיתוב (שם הילד ותאריך ההטבעה), דמויות ועוד לפי דמיונך.

כרטיס זוגי ב-300 ש"ח בלבד!

מועד: לתיאום מועד יש ליצור קשר עם לירון 052-3576475
משך הסדנא: כשעתיים וחצי
תוצרים: קנווס מעוצב הכולל את הטבעת רגלי התינוק, בצבעים שמתאימים לחדר הילדים שלך לפי עיצובך וטעמך.
התשלום כולל: שעתיים של כיף, חומרים וכיבוד קל. אני פה בשביל להחזיק את התינוק בזמן שאת עובדת... 
מיקום: ראש העין. פרטים מדוייקים ימסרו לנרשמים.
חניה: אין בעיה, יש בשפע.

תנאי ביטול:
עד 48 שעות - החזר מלא.
לאחר מכן לא יהיה החזר.
במידה ולא תיפתח סדנא מסיבה כלשהי תוכלו לבחור בין החזר למלא להשתתפות במועד אחר.

לשאלות נוספות או לקביעת תאריך לסדנא צרי עימי קשר בטופס המיועד לכך או בטלפון 052-3576475
x

#{title}

#{text}

#{price}