מוצר החודש: בובות תינוק

יפית, אהוד וקרן הן בובות תינוק מתוקות עם מוצץ אמיתי. בגיל שנה התינוק כבר יכול לאחוז את המוצץ ולהכניסו לפה הבובה, מפתח מוטוריקה עדינה וקשר עין-יד. בגילאים בוגרים יותר משמש במשחקי דמיון של "משפחה" או "גן", משחקי דמיון הן חלק חשוב בהתפתחות הרגשית של הילד\ה.
לכל בובה יש גם תעוד זהות, ממש כמו לגדולים. לרגל חודש בובות התינוק כל בובות התינוק ב-120 ש"ח בלבד. 10% הנחה נוספת לנרשמות למועדון החברות של HappyLI
*** המוצץ ניתן להסרה והבובה ניתנת לכביסה במכונה ***
הזמיני עכשיו את הבובה האהובה עליך
המוצרים המוצעים בחנות נתפרו באהבה ותשומת לב לפרטים אחד אחד. כולם עברו תחת ידי ועיני הקפדניות והם מהאיכות הטובה ביותר. בעת קניה באתר תוכלי להיות סמוכה ובטוחה שאת רוכשת מוצר מקורי, איכותי, מעוצב וייחודי. בכל בעיה, התלבטות או שאלה את מוזמנת לפנות אלי להתייעצות דרך טופס "צור קשר" שבאתר זה. אשמח לענות, ליעץ ולהתלבט ביחד איתך. את המוצרים שלי אני תופרת בעצמי בסטודיו שלי שבראש העין, אני מזמינה אותך באהבה לבקר בו. תוכלי לתאם ביקור דרך טופס "צור קשר" שבאתר.
מכיוון שכל המוצרים נתפרים על ידי, תוכלי לבקש ממני התאמות קטנות כמו שינויי צבע, או הוספת שם (או כיתוב אחר). חלק משירותי ההתאמה הם בתשלום נוסף. אם תרצי התאמה כזו תוכלי ליצור איתי קשר דרך טופס "צור קשר" שבאתר זה.
לחלק גדול מהבובות שבאתר יש גם "תעודת זהות" ממש כמו שיש לנו הגדולים. באם יש לבובה שרכשת "תעודת זהות" הרי שתקבלי אותה ביחד עם הבובה. כמו כן כל מי שרוכשת באתר תוכל לקבל לפי בקשתה כרטיס ברכה מעוצב בחינם ולצרפו למוצר כמתנה.
המוצרים נארזים באריזה אסטטית ומפתה ומשמשים מתנה נהדרת לילדים שאת הכי אוהבת.
x

#{title}

#{text}

#{price}